Musluoğlu

MUSLUOĞLU.

İstanbul Tuzla’da konumlanan BMW Yetkili Servisi Musluoğlu Otomotiv’e hoş geldiniz.Musluoğlu Ailesi 29 yılı aşan süre zarfında hem yöneticilik, hem de servis işletmeciliğinde kendilerini geliştirerek, bölgelerinde önde gelen aktörlerden biri haline gelmiştir.

Geçmişi başarılarla dolu olan grubun en yeni üyesi Musluoğlu Motorlu Araçlar Servis Yedek Parça San. ve Tic. Ltd. Şti. 2013 yılında BMW Yetkili Servis olarak faaliyetlerine başlamıştır. Servisimizde mekanik, kaporta boya, yedek parça satış, sigorta lastik ve 24 saat yol yardım hizmetleri verilmektedir.

Tuzla’da yer alan BMW Yetkili Servisi Musluoğlu Otomotiv; koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen müşterilerimizin istek ve beklentilerinin ötesinde hizmet sunmayı amaçlayan bir anlayışla çalışmaktadır.

Vizyonumuz; Hizmet verdiğimiz otomotiv sektöründeki başarı ve güvenilirliğimizi sürdürmek, Musluoğlu isminin ‘genç’, ‘dinamik’, ‘yenilikçi’ kavramlarıyla özdeşleşmesini sağlamak ve bunu kalıcı bir şekilde devam ettirmektir.

Misyonumuz ise; Öncelikle müşterilerimiz olmak üzere tüm iş ortaklarımızın memnuniyet ve güvenlerini ön planda tutarak, kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, servis hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmaktır.

MUSLUOĞLU.

İstanbul Tuzla BMW Yetkili Servisi

Aydıntepe Mh. E5 Karayolu Üzeri No:2  - Tuzla / İstanbul

Çalışma Saatleri

Servis

H.içi : 09:00 - 17:00
Cmt : 09:00 - 14:00
Yol tarifi alın